מה שרציתם לדעת על מחזור משכנתא באשדוד

ממחזור משכנתא אתם יכולים להשיג חיסכון גדול בעלות המשכנתא שלכם. על ידי מיחזור משכנתא תוכלו לשנות ולהקטין את גובה ההחזר החודשי בהתאמה מלאה לצרכים שלכם. כדי למחזר משכנתא, תצטרכו לחקור ולבדוק את העניין באופן יסודי ומעמיק. אבל כדאי שתעשו זאת כי זה יכול להשתלם, ובגדול.

לפני שאתם ממחזרים את המשכנתא שלכם, אספתי עבורכם מידע חשוב שיעזור לכם לעשות זאת:

למה כדאי למחזר משכנתא?

את התמהיל הקודם של המשכנתא בחרתם לפני כמה שנים. ייתכן שמאז יש מסלולים אחרים שיהיה לכם יותר משתלם לבחור בהם, לדוגמא: גובה ריבית שירד או תנאים אחרים שהשתנו ובזכותם המשכנתא יכולה להפוך להיות זולה יותר. בנוסף, לעיתים המצב הכלכלי משתנה, ולכן, נוצר צורך למחזר את המשכנתא, זה יכול להיות משכורת שגדלה או פחתה בצורה משמעותית ועוד.

את מה ממחזרים?

ניתן לשנות את האופן שבו מחזירים את המשכנתא, לדוגמא: לפרוס את התשלומים לתקופה ארוכה או קצרה יותר. ניתן גם לשנות את שיטת ההחזר של ההלוואה, זה יכול להיות משיטת שפיצר לקרן שווה. כשאתם ממחזרים משכנתא אתם יכולים לשנות את כל נתוני ההלוואה, ככל הניתן.

איך תבדקו אם כדאי לכם למחזר את המשכנתא שלכם?

אני ממליצה לכם לבדוק מידי שנה אם משתלם למחזר את המשכנתא שלכם. מומלץ למחזר את המשכנתא, אם מניחים שהיה שינוי משמעותי לטובה. עבור כל אחד  השינוי המשמעותי הוא אחר, וכדאי לזכור שגם אם מדובר בשינוי קטן מידי חודש, לאורך הזמן הוא יכול להיות משמעותי מאוד. 

אפשר לבדוק אם משתלם למחזר משכנתא באמצעות מחשבון משכנתא. אבל ההמלצה שלי היא להיעזר ביועץ משכנתאות מנוסה המכיר את התחום היטב.

למה שווה למחזר משכנתא בעת פירעון חלקי?

אם  יש לכם סכום כסף גדול ואתם רוצים לסגור את רוב המשכנתא לפני הזמן, קחו בחשבון שזה עלול  לעלות לכם בעמלה גדולה שקשה לעמוד בה. לכן, אם אתם כבר ממילא משלמים עמלת פירעון מוקדם גבוהה, בדקו את כדאיות מחזור המשכנתא שלכם. כך תוכלו ליהנות ממיחזור משכנתא בתנאים נוחים יותר.

שימו לב שלאחר סילוק חלקי של הלוואה, יתרת המשכנתא משתנה והיא הופכת להיות לא מתאימה לתנאים הרצויים. לפעמים גובה ההחזר קטן משמעותית ולפעמים תקופת ההלוואה היא זו שקטנה. כל שינוי שתרצו לערוך תוכלו לערוך במסגרת מחזור משכנתא. בדקו מה השינוי העתיד לקרות למשכנתא שלכם לאחר הפירעון החלקי.

שימו לב:

את המשכנתא תוכלו למחזר מתי שתרצו. תוכלו גם למחזר רק מסלול אחד של משכנתא ולא את כולה.

לכו ליועץ משכנתאות ואל תסתמכו על פקיד המשכנתאות בבנק שרואה רק את טובת הבנק ולא את טובתכם. בנוסף, אל תשכחו להשוות בין כמה בנקים את המסלולים ולפנות לייעוץ משכנתא לבדיקת ההצעה המשתלמת ביותר. השאירו את פרטיכם ואחזור אליכם בהקדם.

 

כאן הבאתי לכם מידע שיעזור לכם במיחזור המשכנתא שלכם בבנק בו מנוהל תיק המשכנתא שלכם.

מיחזור משכנתא בבנק דיסקונט

מחזור משכנתא בבנק דיסקונט מה זאת משכנתא? משכנתא היא הלוואה לטווח רחוק, באמצעותה תוכלו לרכוש נכס. הנכס משועבד לבנק תמורת המימון.  לרוב האזרחים בישראל, אין

קרא עוד »

מיחזור משכנתא בבנק לאומי

מיחזור משכנתא בבנק לאומי קשה לכם לעמוד בהוצאות החודשיות שלכם? ההחזר החודשי של המשכנתא מכביד עליכם? קיבלתם קידום בעבודה? קיבלתם סכום כסף גדול מירושה או

קרא עוד »

מיחזור משכנתא בבנק אגוד

מחזור משכנתא בנק אגוד ריבית הפריים ירדה? חלו שינויים בתקנות בנק ישראל על הרכב המשכנתאות? מאז שלקחתם את המשכנתא עברו כבר כמה שנים, והפרמטרים הכלכליים

קרא עוד »

יצירת קשר מהירה

פניה מהירה: