מחזור משכנתא בבנק ירושלים

המשכנתא שלכם כבר לא מתאימה לכם? גם אתם רוצים ליהנות מעלות משכנתא זולה יותר? מחזרו את המשכנתא שלכם! אז זהו שזה לא כל כך פשוט.

קצת על מחזור משכנתא בקצרה:

מאז שלקחתם את המשכנתא שלכם, עבר זמן רב, ולפעמים תמהיל המשכנתא שבחרתם, כבר לא כל כך מתאים לצרכים שלכם. אפשר לקחת משכנתא חדשה עם תנאים טובים ומתאימים יותר ולכסות בעזרתה את המשכנתא הקודמת.  

למי כדאי למחזר את המשכנתא שלו בבנק ירושלים?

  • למי שהמשכנתא שלו היא עם ריבית יותר גבוהה מאשר הריבית הממוצעת בשוק.
  • מי שמתקשה בהחזר החודשי של המשכנתא, יכול להקטין את ההחזר החודשי ולהאריך את תקופת המשכנתא. קושי בתשלום החודשי יכול להיות בעקבות הוצאות מרובות, כמו ילדים שנוספו למשפחה.
  • מי שיש לו סכום כסף גדול, והוא רוצה להגדיל את ההחזר החודשי, ובכך לקצר את תקופת התשלום ולחסוך הרבה כסף.
  •  

כמה עולה למחזר משכנתא בבנק ירושלים?

חשוב שתבדקו אם משתלם לכם למחזר את המשכנתא למרות התשלומים הכרוכים בפעולת המיחזור. כשמבצעים מיחזור משכנתא, צריך לשלם עמלת פירעון מוקדם ותשלומים נוספים.

עמלת פירעון מוקדם היא עמלה שמשלמים לבנק במקרה שמשלמים את המשכנתא לפני הזמן. הבנק, כביכול, מפסיד מכך שמשלמים לפני הזמן, משום שלא משלמים לו את כל הריבית. לכן, הבנק גובה את עמלת הפירעון המוקדם. עמלה זו נועדה לפצות על ההפסד של הבנק.

לפני שאתם בוחרים למחזר את המשכנתא, בדקו אם משתלם לכם לעשות זאת למרות התשלום של העמלות וההוצאות הנלוות. שימו לב, שיש בחלק מהמסלולים עמלת פירעון מוקדם מופחתת ונקודות יציאה ללא עמלת פירעון. 

עמלת פירעון מוקדם מורכבת מכמה עמלות:

 עבור כל פעולה שמבצעים בחשבון או במשכנתא, משלמים סכום כסף.

כשמשלמים את החוב של המשכנתא לפני הזמן, צריך לשלם לבנק קנס. הסכום שצריך לשלם הוא ההפרש בין הריבית הממוצעת כאשר לקחו את ההלוואה לבין הריבית הממוצעת כיום.

משלמים לבנק 0.1% מסכום החוב. אם מודיעים לבנק 10-45 יום לפני הכוונה למחזר את המשכנתא, לא צריך לשלם לבנק עמלה זו.

אם שילמתם את ההחזר החודשי ב1-15 לחודש, תצטרכו לשלם את העמלה הזו. הבנק יוסיף לחוב את ממוצע המדד בשנה האחרונה.

למה משתלם למחזר את המשכנתא בבנק ירושלים?

  • אפשר לחסוך עשרות אלפי שקלים במשכנתא.
  • תוכלו להתאים את התנאים למצב הנוכחי של הלווה, לבחור מסלול הלוואה ותנאי החזר נוחים.
  • בבנק ירושלים עלויות המחזור נמוכות יותר.

 

אם גם אתם רוצים ליהנות מתנאי משכנתא טובים יותר בבנק ירושלים, פנו אלי. אני אטפל בתיק המשכנתא שלכם ואדאג להשיג לכם את המשכנתא הטובה בעלת חיסכון גבוה ככל הניתן.