אשדודים? ראש העיר לסרי ממתג את העיר

אשדוד היא עיר ותיקה בשילוב של בניה חדשה. בניינים רבים כבר עברו תהליך של תמ"א 38 מה ששכלל מאוד את המראה הכללי של העיר. פרויקטים של פינוי בינוי, עד כה היו בחלומות ובתוכניות של כולם. כרגע ראש העיר מתכנן להקים פרויקטים של פינוי בינוי, לצד בניית פרויקטים חדשים מהיסוד, כדי להפוך את העיר לעיר מותג וחדשנית. 

 

במקביל להגדלת כמות יחידות הדיור בעיר, מתוכנן גם להקים מרכזי תעסוקה של הייטק כמו בכל הערים המרכזיות בארץ. 

למתג את העיר

מי מקדם את הפרויקטים של התחדשות עירונית? 

אשדוד היא דוגמא לעיר בה מצוקת הדיור הולכת ומתגברת מיום ליום. אנשים מחפשים לקנות דירות הרבה יותר מהיצע הדירות. ולכן, ברובעים רבים בעיר אנחנו עדים לקפיצת מחירים מחודש לחודש. למדינת ישראל יש אינטרס שכמה שיותר אזרחים ירכשו דירות. ברגע שיש פרויקטים חדשים, יש היצע גדול יותר, ואנשים קונים. לא שמישהו מבטיח שמחירי הדירות ירדו, אבל לפחות לא יעלו. 

מדינת ישראל הבטיחה כי תתן מענקים לעיריית אשדוד על כל דירה חדשה שיוסיפו בפרויקטים של התחדשות עירונית, דבר שתרם רבות להאצת התהליך של התחדשות עירונית. בינתיים בכל יום אנחנו עדים לעוד ועוד בניינים שמתחילים בהם פרויקטים של תמ"א 38. 

אשדוד הולכת להפוך לעיר תיירותית? 

כבר היום אשדוד היא עיר תיירותית בזכות קרבתה לחוף והפארקים היפים שהוקמו בעיר בשנים האחרונות. אבל מלשכת ראש העיר נחשף לציבור כי הם לוקחים את ברצלונה כדוגמא ובעירייה שואפים להפוך את אשדוד לאחת הערים היפות ביותר בארץ. איך בדיוק? אל תדאגו, תקציבים כבר יש. הכל רק עניין של זמן. 

חולמים להיות חלק מכל זה? 

מוזמנים לרכוש דירה באשדוד. אשדוד הינה עיר מרכזית, ואיכות החיים בה היא מהגבוהות ביותר בארץ. עיר מישורית, חוף קרוב, פארקים לרוב, מרכזי קניות, מקומות עבודה וכו'. כל מה שאתם צריכים לעשות כדי לרכוש דירה באשדוד, זה להיערך עם הון עצמי. 

מחירי הדירות לא מאפשרות לכל זו"צ להגיע לדירה משלהם באשדוד. אבל עם רצון טוב וסבלנות תוכלו להגיע לדירה משלכם, גם אם לא קיבלתם בסיס ועזרה מההורים. איך תעשו את זה? מוזמנים להכיר את המומחים של חברת המפתח למשכנתאות אשדוד שיבנו יחד אתכם את העתיד ויעזרו לכם לבנות תוכנית כלכלית שתביא אתכם בסופו של דבר לחתום על חוזה בדירה באשדוד. 

מה עושים כדי להיפגש עם המומחים של חברת המפתח למשכנתאות אשדוד? פשוט מאוד, מקליקים כאן וקובעים פגישה ללא עלות. בהצלחה.